Absolwenci POPP – dziękujemy!!!
W grupie absolwentów którzy na przestrzeni 4 ostatnich lat uczestniczyli w bezpłatnych zajęciach pozaszkolnych prowadzonych przez naszą placówkę znaleźli się:
🤝👏z młodzieżowych zespołów Rushed_band (Zofia, Hanna, Jagoda, Małgorzata, Jan), Amber Attic (Wiktor i Paweł) i Canteena (Rita, Maja, Jakub i Paweł),
🤝👏chórzystki z nie działającego już chóru Per Spasso (Dobrawa i Natalia),
🤝👏soliści z koła wokalnego (Sandra, Antonina, Julia i Mateusz),
oraz Justyna z koła strzeleckiego i Tadeusz który pełnił rolę akustyka podczas niezliczonej ilości wydarzeń kulturalno-muzycznych.
Szanowni maturzyści brakuje słów które mogłyby wyrazić naszą wdzięczność za godne reprezentowanie POPP podczas wielu wydarzeń w których wzięliście udział. Życzymy Wam spełnienia marzeń i dalszego osobistego rozwoju❤️.
Fot. POPP
więcej aktualności

Poznaliśmy laureatów powiatowego konkursu z matematyki
Magda, Antek, Piotr, Roksana i Amelia zostali laureatami w Powiatowym Konkursie na Prezentację multimedialna/film z matematyki.

Plener malarski koła plastycznego w pszczyńskim Skansenie
Młodzi artyści z koła plastycznego w POPP promowali bezpłatne zajęcia podczas pleneru malarskiego w czasie trwania „Małego Brzyma” w pszczyńskim Skansenie…

Radość i Piano-Forte w katowickim NOSPR
Zespół Dziecięcy Radość i chór Piano-Forte wystąpiły w niedzielne popołudnie 31 maja w koncercie w katowickim NOSPR.
