Absolwenci POPP – dziękujemy!!!

wpis w: Bez kategorii | 0

Absolwenci POPP – dziękujemy!!!

W grupie absolwentów którzy na przestrzeni 4 ostatnich lat uczestniczyli w bezpłatnych zajęciach pozaszkolnych prowadzonych przez naszą placówkę znaleźli się:

🤝👏z młodzieżowych zespołów Rushed_band (Zofia, Hanna, Jagoda, Małgorzata, Jan), Amber Attic (Wiktor i Paweł) i Canteena (Rita, Maja, Jakub i Paweł),
🤝👏chórzystki z nie działającego już chóru Per Spasso (Dobrawa i Natalia),
🤝👏soliści z koła wokalnego (Sandra, Antonina, Julia i Mateusz),
oraz Justyna z koła strzeleckiego i Tadeusz który pełnił rolę akustyka podczas niezliczonej ilości wydarzeń kulturalno-muzycznych.

Szanowni maturzyści brakuje słów które mogłyby wyrazić naszą wdzięczność za godne reprezentowanie POPP podczas wielu wydarzeń w których wzięliście udział. Życzymy Wam spełnienia marzeń i dalszego osobistego rozwoju❤️.

Fot. POPP

więcej aktualności