Fleciści z POPP koncertowali w Pszczynie

wpis w: Bez kategorii | 0

Fleciści z POPP koncertowali w Pszczynie

Koło fletowe działające w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radostowicach udało się w środę 20 maja do Domu Pomocy Społecznej oraz Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie aby pensjonariuszom obu placówek zaprezentować krótki występ, po zakończeniu którego dzieci wręczyły drobne upominki.

DUETY
1. Wspólne wykonanie utworu „Cantio polonica”
2. Piotr Sergiejuk , Hanna Sergiejuk – T. Arbeau „Pavana”
3. Lena Bieniek, Marlena Tomala – Anonim z XVIII w. „Taniec polski” (opr. M.
Tomczak)
4. Marta Tomala, Zofia Stawowska – Anonim „Taniec francuski” (nr IV)
5. Karina Gamoń, Maja Godziek – „Disney Intro”
6. Nikodem Grzechnik, Hanna Sergiejuk – „Rigaudon”
7. Helena Olesz, Zuzanna Dobija – „Canario”
8. Laura Danielczyk, Maria Witkowska – „Dobranoc ci, Anusieńko”
9. Liliana Morkisz, Agata Otremba – „ Poszła Karolinka”
10. Kornelia Janosz, nauczycielka – I.J. Paderewski „Menuet”
11. Emilia Goraus, Laura Pistelok – „Kurant” (taniec polski)
12. Justyna Kędzior, Maria Witkowska – Kontredans „Zbieranie łupinek”

KWARTETY
1. Marta Tomala, nauczycielka, Zofia Stawowska, Karol Blankenstein – J. Playford
„Rufty Tufty”
2. Maja Godziek, Marlena Tomala, Laura Pistelok, Natalia Wagner – Pierre Phalese
„Almande de Lorayne”
3. Wspólne wykonanie – „Le Bouffons”

Opiekunem koła fletowego jest pani Katarzyna Machnik.

Fot. POPP i DPS.

więcej aktualności