JEDYNKA na otwarcie Szkolnej Izby Regionalnej w SP 1 w Pszczynie

wpis w: Bez kategorii | 0

JEDYNKA na otwarcie Szkolnej Izby Regionalnej w SP 1 w Pszczynie

W dniu 22 maja w SP 1 Pszczyna w Pszczynie miało miejsce wydarzenie podczas którego dyrektor POPP pan Marcin Bienioszek odebrał z rąk dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Pszczyńskich pana Witolda Wiktorczyka „Złoty Laur Jedynki” dla naszej placówki za wieloletnią współpracę i wsparcie krzewienia regionalizmu Ziemi Pszczyńskiej. Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie! Oprawę artystyczną wykonał Dziecięcy Zespół Regionalny 'Jedynka’ pod opieką pani Danuty Abramowicz-Heczko i pani Aleksandry Niemiec.

Wręczenie pamiątki odbyło się przy okazji uroczystego otwarcia Szkolnej Izby Regionalnej im. Petera von Hochberg 7. Księcia von Pless w którym uczestniczyli książę Peter wraz z małżonką Anne, Dariusz Skrobol – burmistrz Pszczyny, zastępca burmistrza Magdalena Czarnecka, prezes Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej pan Jacek Patyk, dyrektorzy szkół, uczniowie oraz goście związani z placówką. Zapraszamy do obejrzenia filmowego skrótu z tego wydarzenia o szczegółach którego można przeczytać TUTAJ.

Fot. Piotr Łapa z Urzędu Miejskiego w Pszczynie + własne

 

więcej aktualności