Judocy z POPP na zawodach w Będzinie
Młodzi judocy z POPP pod opieką trenerki pani Anny Żemły-Krajewskiej wzięli udział w corocznych mikołajkowych zawodach w judo (XXI edycja), które odbyły się 2 grudnia w Będzinie.
Zawody co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To przede wszystkim dobra zabawa ale emocji nie brakuje podczas walk. Strach przed przegraną, radość z wygranej, wyciąganie wniosków do dalszej pracy, wsparcie indywidualne i drużynowe. Indywidualnie wszyscy nasi zawodnicy ukończyli zawody z medalami i dużymi świątecznymi paczkami. Do medalu drużynowego zabrakło niewiele. Gratulujemy walecznej postawy i życzymy wszystkim dalszych sukcesów.
Poniżej klasyfikacja naszych zawodników w swoich kategoriach:
1 miejsca zdobyli: Krajewska Magdalena, Szymon Krajewski, Amelia Bałuch, Stencel Maja.
2 miejsca zdobyli: Michalina Drżał, Michał Paluch, Sikorska Kaja, Jakub Kędzior, Stencel Jakub i Anna Szary.
3 miejsca zdobyli: Sikorska Lena, Beniamin Zdun.
Drużyny startujące w zawodach: MOS OPOLE, MTS PŁOMIEŃ MILOWICE, OKTAGON SP 40 SOSNOWIEC, MDK 2 TYCHY, MOS BĘDZIN i POPP Pszczyna.
Fot. Anna Żemła-Krajewska
W poniedziałek 4 grudnia odwiedziliśmy naszych judoków na zajęciach, które dzięki uprzejmości dyrekcji PZS 2 w Pszczynie odbywają się w auli budynku dawnego ekonomika na ul. Bogedaina 24.
więcej aktualności

Poznaliśmy laureatów powiatowego konkursu z matematyki
Magda, Antek, Piotr, Roksana i Amelia zostali laureatami w Powiatowym Konkursie na Prezentację multimedialna/film z matematyki.

Plener malarski koła plastycznego w pszczyńskim Skansenie
Młodzi artyści z koła plastycznego w POPP promowali bezpłatne zajęcia podczas pleneru malarskiego w czasie trwania „Małego Brzyma” w pszczyńskim Skansenie…

Radość i Piano-Forte w katowickim NOSPR
Zespół Dziecięcy Radość i chór Piano-Forte wystąpiły w niedzielne popołudnie 31 maja w koncercie w katowickim NOSPR.
