[i]uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Wiśle Małej[/i]
Emilia Szuściel -[i]uczestniczka zajęć plastycznych w Pszczyńskim Centrum Kultury[/i]
[b]Wyróżnienia[/b]
Karolina Pławecka, Martyna Grzechnik i Jaśmina Gleń
[i]- uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Studzienicach[/i]
[u]KATEGORIA IV-VI[/u]
[b]Nagrody[/b]
Agata Larysz, Agata Kret i Marta Kędzior
[i]ucznnice Zespołu Szkolno Przedszkolnego im.Kornela Makuszyńskiego w Czarkowie[/i]
Weronika Puczka -[i]uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach[/i]
Katarzyna Galoch -[i]uczennica Szkoły Podstawowej nr 8 w Rudołtowicach[/i]
Kamila Pudełko – [i]uczennica Szkoły Podstawowej nr 15 w Jankowicach[/i]
Iwona Anderko – [i]uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 w Ćwiklicach[/i] [b]Wyróżnienia[/b] Zofia Pławecka[i]- uczennica Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Studzienicach[/i]
Martyna Skrzyszowska i Klaudia Herok
[i]uczennice Szkoły Podstawowej nr 13 w Wiśle Małej[/i]
[u]KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE[/u]
[b]Nagrody dla [/b]Patryka Pudełko i Anny Komraus
[i]- uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 Im.Karola Miarki w Pszczynie[/i]
[color=003471]Laureaci [b]XII Powiatowego Konkursu Plastycznego
DOOKOŁA ROKU W TRADYCJACH ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ pod hasłem
„obrzędy i święta obchodzone na terenie Pszczyny i okolic”[/b]
[/color]
[u]KATEGORIA I-III[/u]
[b]Nagrody[/b]
Oskar Wybrańczyk -[i]uczeń Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Studzienicach[/i]
Mateusz Cholewa -[i]uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 w Ćwiklicach[/i]
Maria Malcharek – [i]uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im.Książąt Pszczyńskich w Pszczynie[/i] [b]Wyróżnienia[/b] Maciej Serwa – [i]uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 w Ćwiklicach[/i]
Sabina Głąbek – [i]uczennica Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Studzienicach[/i]
Patrycja Horoszkiewicz – [i]uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 w Ćwiklicach[/i] [u]KATEGORIA IV-VI[/u] [b]Nagrody[/b] Daria Ladrowska – [i]uczenica klasy VI Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im.Jana Pawła II w Woli[/i]
Anna Stalmach i Sandra Pudełko -[i]uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im.Książąt Pszczyńskich w Pszczynie[/i] [b]Wyróżnienia[/b] Agnieszka Potoczko – [i]uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im.Książąt Pszczyńskich w Pszczynie[/i]
Tomasz Beberok – [i] uczeń Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Studzienicach[/i]
Małgorzata Gruszka – [i]uczennica Szkoły Podstawowej nr 15 w Jankowicach[/i]