Muzyczne zakończenie wakacji artystów z POPP

wpis w: Bez kategorii | 0

Artystyczne występy podopiecznych POPP na zakończenie tegorocznych wakacji.

W piątkowe południe wystąpiła Zofia Kałamała solistka z koła wokalnego pani Joanny Gajdy, która zaśpiewała podczas uroczystych obchodów 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej na cmentarzu wojennym „Pod Trzema Dębami” w pszczyńskim parku. Więcej o uroczystości można przeczytać tutaj > KLIKNIJ

 

Po południu przy Centrum Przesiadkowym w Pszczynie odbył się ostatni muzyczny koncert w ramach projektu „Przesiądź się na kulturę” podczas którego wystąpiły dwa nowe zespoły młodzieżowe pn. RUSHED i AMBER ATTIC. Ten koncert zgromadził prawdziwy tłum widzów, który co raz oklaskiwał prezentowane utwory. Oba zespoły działają pod opieką pani Joanny Gryz. Zespoły wystąpiły w następujących składach:

Amber Attic: Tomasz Beer (wokal/gitara elektryczna), Wiktor Wieciech (gitara elektryczna), Antoni Harazin (gitara basowa) i Paweł Grygier (perkusja).

Rushed: Janek Kloc (perkusja), Aniela Konkiel (gitara basowa), Jagoda Marcinek i Mateusz Muszyński (gitary elektryczne), Hania Sosna i Zosia Kałamała (wokal).

Organizatorem wydarzenia był wydział promocji starostwa powiatowego w Pszczynie, któremu w imieniu młodzieży dziękujemy za możliwość występów o których więcej można przeczytać tutaj > KLIKNIJ

Fot. POPP / Powiat / Andrzej Grynpeter Fotografia