Nasze Wentylki odwiedził na zajęciach Św. Mikołaj
Św. Mikołaj odwiedził grupę Wentylków na ostatnim poniedziałkowym treningu. Słodkości które otrzymały dzieci ufundowały Delikatesy Centrum Radostowice.
Po wręczeniu paczek Mikołaj wraz z trenerami zaprosili dzieci i rodziców do wspólnej aktywnej zabawy. Grano w „dwa ognie” oraz przeprowadzono wyścigi rzędów. Podziękowania dla UKS Avatar Silesia Team za kolejną wspólną mikołajkową akcję
.
Fot. własne.
więcej aktualności

Poznaliśmy laureatów powiatowego konkursu z matematyki
Magda, Antek, Piotr, Roksana i Amelia zostali laureatami w Powiatowym Konkursie na Prezentację multimedialna/film z matematyki.

Plener malarski koła plastycznego w pszczyńskim Skansenie
Młodzi artyści z koła plastycznego w POPP promowali bezpłatne zajęcia podczas pleneru malarskiego w czasie trwania „Małego Brzyma” w pszczyńskim Skansenie…

Radość i Piano-Forte w katowickim NOSPR
Zespół Dziecięcy Radość i chór Piano-Forte wystąpiły w niedzielne popołudnie 31 maja w koncercie w katowickim NOSPR.
