Offbeat i Churtownia w kolejnych występach muzycznych

wpis w: Bez kategorii | 0

Projekty muzyczne Offbeat i Churtownia, których opiekunem jest pani Joanna Gryz pracowicie spędziły ostatnie tygodnie, występując w nagraniach online do trzech wydarzeń kulturalnych.

Zespół Offbeat miał przyjemność występu podczas charytatywnego koncertu na rzecz Hospicjum Św. Ojca Pio pn „Życie ja cię jeszcze dogonię”, który odbył się w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury. Występ można obejrzeć na poniższym filmie od 1.27.00 – 1.47.30. Offbeat wystąpił w składzie: Maja Kitrasiewicz – wokal, Joanna Gryz – bas, Ewa Wrona – klawisze, Jakub Muszik – gitara elektryczna i gościnnie na perkusji Radosław Mika.

Fanpage zespołu https://www.facebook.com/Offbeat-439057463590383/

 

Zespół Churtownia wziął udział w XXI Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Od nieba do
nieba” w Hałcnowskim Domu Kultury, podczas którego zaprezentowało się 600 uczestników z placówek oświatowych i kulturalnych z całej Polski, a nawet z Meksyku. Decyzją jury Churtownia otrzymała wyróżnienie za wykonanie kolędy „Gdy się Chrystus rodzi”. Protokół konkursu – KLIKNIJ 

Kolejnym występem był udział w konkursie piosenki świątecznej „Świętośpiewanie” (KLIKNIJ), którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu. W kategorii młodzież ze szkół ponadpodstawowych – zespoły muzyczne i muzyczno-wokalne jury konkursu przyznało zespołowi III miejsce. Churtownia zagrała w składzie: Karolina Olszowiec – wokal, Olga Pustelnik – klawisze, Joanna Gryz – gitara basowa, Bartosz Kurtok – gitara elektryczna i Jakub Pudełko – perkusja.

Fanpage zespołu https://www.facebook.com/Churtownia-106261031388529