Offbeat na zakończenie wakacji

wpis w: Bez kategorii | 0

Zespół Offbeat wystąpił podczas ostatnie koncertu, który odbył się w piątek 27 sierpnia ramach projektu „Przesiądź się na kulturę”. Organizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Pszczynie a miejscem koncertów plac przy Centrum Przesiadkowym w Pszczynie. Występ zespołu którego skład tworzą tegoroczni maturzyści pszczyńskich szkół
(I LO im.B.Chrobrego i III LO) był ostatnią okazją do prezentacji w ramach zajęć POPP w Pszczynie, takim podsumowaniem ostatnich 5 lat, w czasie których okazjonalnie prezentowali swoją twórczość podczas różnych wydarzeń kulturalnych w Pszczynie (i okolicznych miastach). Młodzież zaprezentowała w swoim niepowtarzalnym stylu covery znanych przebojów oraz dwa autorskie utwory. Serdecznie dziękujemy za wspólne lata owocnej współpracy i życzymy powodzenia w życiu osobistym. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości pojawi się okazja do ponownego spotkania. Opiekunem zespołu a zarazem jego członkiem jest Pani Joanna Gryz.

Dziękujemy!

Poniżej playlista z koncertu na naszym kanale YT na której znajdują się również dwa utwory z występu zespołu Churtownia w ramach tego samego wydarzenia (13.08.2021).

Obszerna galeria zdjęciowa z koncertu autorstwa Pana Andrzeja Grynpetera KLIKNIJ TUTAJ

Obszerna galeria zdjęciowa autorstwa Pani Agnieszko Gowin (powiat) KLIKNIJ TUTAJ

W trakcie koncertu trwała zbiórka charytatywna dla Filipka Cholewy