Ostatki świąteczno-kolędowe podopiecznych POPP

wpis w: Bez kategorii | 0

Ostatki świąteczno-kolędowe podopiecznych POPP

W niedzielę 21 stycznia w kościele w Radostowicach odbył się koncert świąteczny uczniów tamtejszej szkoły, którzy uczestniczą w zajęciach chóralnych i fletowych z POPP. Dla licznie zgromadzonych mieszkańców i księdza proboszcza młodzi artyści zaprezentowali repertuar kolędowo-świąteczny, ten który kilka dni wcześniej usłyszeli pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie. Występ przygotowała pani Katarzyna Machnik przy współpracy z panem Mirosławem Lachowskim.

 

Dwa dni wcześniej w piątkowe popołudnie ostatni kolędowy muzyczny akcent zaprezentowały podczas XXIV Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Domu Kultury w Hałcnowie nasze zespoły Rushed i Amber Attic pod kierownictwem pani Joanny Gryz. Tydzień wcześniej tj. 12 stycznia zespół Amber Attic wystąpił na XVI KOMOROWICKIM PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK „KOLĘDA 2024” w Domu Kultury w Komorowicach zdobywając II nagrodę.

W dniu 17 stycznia instrumentaliści ze szkoły w Radostowicach koncertowali w DPS o czym pisaliśmy TUTAJ – kliknij

W dniu 11 stycznia w Szkole Podstawowej w Brzeźcach odbył się koncert świąteczny zorganizowany przez nauczycieli i Radę Rodziców, do udziału w którym zaproszono chór Piano-Forte. Występ bardzo się podobał i został nagrodzony gromkimi brawami. Podczas koncertu zaśpiewała również nasza solistka Emilia Sojka, która jest uczennicą tejże szkoły.

Fot. SP Brzeźce.

Filmowy skrót koncertu TUTAJ – kliknij i obszerna relacja zdjęciowa TUTAJ – kliknij.

więcej aktualności