Ruszyliśmy!
Mamy nadzieję, że nauka stacjonarna nie zostanie przerwana kolejnym z lockdownem i nasi podopieczni będą mogli nieprzerwanie korzystać z oferowanych im zajęć. W tym roku szkolnym pojawili się u nas nowi nauczyciele oraz tacy którzy po krótkiej przerwie wrócili z chęcią kontynuacji zajęć. Poniżej krótki opis zajęć które proponujemy dla dzieci i młodzieży w bieżącym roku szkolnym.
Jesteś zainteresowany udziałem w bezpłatnych zajęciach? Zadzwoń 517 067 500!
Koło Młodego Plastyka
ZSP Czarków – prowadzi Pani Anna Haka-Otręba
ZSP w Jankowicach – prowadzi Pani Marcelina Deka
SP 7 w Ćwiklicach – prowadzi Pani Marcelina Deka
SP 5 w Pszczynie – prowadzi Pani Marcelina Deka
ZS Specjalnych nr 3 w Pszczynie – prowadzi Pani Magdalena Kunysz-Pudełko
ZSP w Studzienicach –prowadzi Pani Maria Bartas
Koło matematyczne:
PZS 1 w Pszczynie – prowadzi Pani Sabina Hankus
CWDiR Przystań – prowadzi Pani Anna Kaczmarek
Koło języków obcych:
CWDiR Przystań – prowadzi Pan Leszek Kondzielnik (j. angielski)
PZS 2 w Pszczynie – prowadzi Pani Beata Wituła (j.niemiecki)
ZS nr 1 w Pszczynie – prowadzi Pani Alina Jawroska (j.francuski)
Koło historyczne:
I LO im.B.Chrobrego w Pszczynie – prowadzący Pan Stanisław Janosz i Pani Ewa Ryguła.
Koła humanistyczne:
I LO im.B.Chrobrego w Pszczynie – prowadzi Pani Barbara Wawrzyczek (j.polski, filozofia)
CWDiR Przystań – prowadzi Pani Urszula Ryguła (j.polski)
PZS 2 w Pszczynie – prowadzą: Pani Ewa Wanot i Magdalena Szczyrbowska
Koło sportowo-rekreacyjne:
– zajęcia judo dla dzieci i młodzieży – prowadzi Pan Anna Żemła-Krajewska (aula w PZS2 ul.Bogedaina 24)
– zajęcia rowerowe – prowadzi Pan Rafał Sekta (grupa początkowa, grupa kolarska)
– zajęcia turystyki rowerowej – prowadzi Pan Wojciech Magulski (grupa początkowa)
– zajęcia strzelectwa sportowego dla dzieci i młodzieży – prowadzi Pani Alicja Chrapkiewicz (strzelnica PZS2 i Bractwa Kurkowego w Pszczynie
– zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży – prowadzi Pan Paweł Więcek (SP 6 w Pszczynie i SP 1 w Goczałkowicach )
– zajęcia sportowo-rekreacyjne (gry drużynowe, ścianka wspinaczkowa) – prowadzi Pani Marta Mroczka (LO Gilowice, SP2 Wola)
– zajęcia turystyczno-krajoznawcze – prowadzi Pani Danuta Abramowicz-Heczko (dla uczniów ZSP w Radostowicach)
Koło regionalne: prowadzi Pani Danuta Abramowicz-Heczko
– dziecięcy zespół regionalny RADOŚĆ z ZSP w Radostowicach,
– dziecięcy zespół regionalny JEDYNKA z SP1 w Pszczynie,
– dziecięcy zespół regionalny GOCZAŁKOWICE z SP1 w Goczałkowicach
Koło taneczno-wokalne – prowadzi Pani Gabriela Wrzoł (SP1 w Goczałkowicach)
Koło wokalno-instrumentalne:
– projekt muzyczny Churtownia – prowadzi Pani Joanna Gryz (ILO w Pszczynie)
– zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży – prowadzi Pani Joanna Gajda (ILO w Pszczynie)
– dziecięcy chór Piano-Forte – prowadzi Pani Katarzyna Machnik (ZSP w Radostowicach)
– dziecięcy zespół fletowy – prowadzi Pani Katarzyna Machnik (ZSP w Radostowicach)
– młodzieżowy chór Per Spasso – prowadzi Pani Katarzyna Machnik (ZSP w Radostowicach)
– zajęcia taneczno-umuzykalniające – prowadzą Panie Katarzyna Machnik i Danuta Abramowicz-Heczko (ZSP w Radostowicach)
– projekt muzyczny Napi – prowadzi Pan Mirosław Lachowski (ILO w Pszczynie)
– zajęcia gry na perkusji – prowadzi Pan Kajetan Adamczyk (ILO w Pszczynie)
Koło techniczne:
– zajęcia grafiki komputerowej – prowadzi Pani Marcelina Kubat (uczniowie PZS1)
– zajęcia lego robotyki dla dzieci ze szkół podstawowych – prowadzi Pan Henryk Brandys (SP1 w Pszczynie, SP2 w Pawłowicach)