Realizują pasje nie tylko w pracy z dziećmi na zajęciach POPP
Anna Haka-Otręba, Magdalena Pudełko i Marcelina Deka współpracują z POPP od wielu lat prowadząc koła młodego plastyka oraz „objazdowe” warsztaty plastyczne dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu pszczyńskiego. Próbują zarażać swoich podopiecznych sztuką. Oprócz pracy zawodowej podejmują szereg inicjatyw i angażują się w różne wydarzenia związane nie tylko ze sztuką. Wszystkie panie malują też obrazy.
Wernisaż prac w którym można zobaczyć obrazy pani Magdy i pani Ani można oglądać do 20 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowicach podczas wystawy pod tytułem „Polskie Bogactwo”.
Prace pani Marceliny prezentowane były i będą ponownie w Libanie podczas wystawy pn. Ogrody Libanu. Woda, źródło, życie.
więcej aktualności

Poznaliśmy laureatów powiatowego konkursu z matematyki
Magda, Antek, Piotr, Roksana i Amelia zostali laureatami w Powiatowym Konkursie na Prezentację multimedialna/film z matematyki.

Plener malarski koła plastycznego w pszczyńskim Skansenie
Młodzi artyści z koła plastycznego w POPP promowali bezpłatne zajęcia podczas pleneru malarskiego w czasie trwania „Małego Brzyma” w pszczyńskim Skansenie…

Radość i Piano-Forte w katowickim NOSPR
Zespół Dziecięcy Radość i chór Piano-Forte wystąpiły w niedzielne popołudnie 31 maja w koncercie w katowickim NOSPR.
