Rowerowy zawrót głowy zawodników UKS Avatar

wpis w: Bez kategorii | 0

𝗥𝗼𝘄𝗲𝗿𝗼𝘄𝘆 𝘇𝗮𝘄𝗿𝗼́𝘁 𝗴ł𝗼𝘄𝘆 𝗰𝘇𝘆𝗹𝗶 𝗸𝗼𝗹𝗲𝗷𝗻𝗲 𝘇𝗮𝘄𝗼𝗱𝘆, 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗹𝗲 𝗶 𝘁𝘆𝘁𝘂ł𝘆 𝗺𝗶𝘀𝘁𝗿𝘇𝗼𝘄𝘀𝗸𝗶𝗲 𝘄 𝗸𝗼𝗹𝗮𝗿𝘀𝗸𝗶𝗰𝗵 𝗶𝗺𝗽𝗿𝗲𝘇𝗮𝗰𝗵 𝘇 𝘂𝗱𝘇𝗶𝗮ł𝗲𝗺 𝘇𝗮𝘄𝗼𝗱𝗻𝗶𝗸𝗼́𝘄 UKS Avatar – 𝘁𝘆𝗰𝗵 𝗱𝘂𝘇̇𝘆𝗰𝗵 𝗶 𝘁𝘆𝗰𝗵 𝗺𝗮ł𝘆𝗰𝗵. 𝗕𝗿𝗮𝘄𝗼, 𝗴𝗿𝗮𝘁𝘂𝗹𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆👌👏🏆🔝

V Kryterium Kolarskie o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kobielicach / 10.09.2022

𝗠𝗶𝗲̨𝗱𝘇𝘆𝘄𝗼𝗷𝗲𝘄𝗼́𝗱𝘇𝗸𝗶𝗲 𝗠𝗶𝘀𝘁𝗿𝘇𝗼𝘀𝘁𝘄𝗮 𝗠ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗸𝗼́𝘄 𝗶 𝗠𝗶𝘀𝘁𝗿𝘇𝗼𝘀𝘁𝘄𝗮 𝗦́𝗹𝗮̨𝘀𝗸𝗮 𝘄 𝗝𝗲𝘇́𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗗𝘄𝗼́𝗷𝗸𝗮𝗺𝗶 𝗻𝗮 𝗖𝘇𝗮𝘀 – Częstochowa / 𝟭𝟳.𝟬𝟵.𝟮𝟬𝟮𝟮 https://bit.ly/3fmfVsU

𝗜𝗫 𝗞𝗿𝘆𝘁𝗲𝗿𝗶𝘂𝗺 𝗨𝗹𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲 – 𝗠𝗲𝗺𝗼𝗿𝗶𝗮ł 𝗶𝗺. 𝗦𝘁𝗮𝗻𝗶𝘀ł𝗮𝘄𝗮 𝗦𝘇𝗼𝘇𝗱𝘆 – 𝗣𝗿𝘂𝗱𝗻𝗶𝗸 /𝟭𝟴.𝟬𝟵.𝟮𝟬𝟮𝟮 – https://bit.ly/3rcj0yp I fotorelacja organizatora > https://bit.ly/3RusXlD

𝟱𝟮. 𝗢𝗴𝗼́𝗹𝗻𝗼𝗽𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶𝗲 𝗞𝗿𝘆𝘁𝗲𝗿𝗶𝘂𝗺 𝗞𝗼𝗹𝗮𝗿𝘀𝗸𝗶𝗲 𝘄 𝗪𝗶𝗲𝗹𝘂𝗻𝗶𝘂 – 𝗙𝗶𝗻𝗮ł 𝗠𝗶𝘀𝘁𝗿𝘇𝗼𝘀𝘁𝘄 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶 🇵🇱 – https://bit.ly/3S8D9Bf – podczas którego Mikołaj Szulik został Mistrzem Polski w Kryterium Ulicznym na 2022 rok i zajął 🥇 miejsce w klasyfikacji generalnej‼️👏🏻 a Jakub Jankowski zdobył tytuł drugiego Wicemistrza i w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski znalazł się na 🥉 pozycji‼️👏🏻
Na miejscu 4 w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski uplasował się Franciszek Kocur‼️👏🏻.