Warsztaty artystyczne w czasie ferii zimowych – relacja
Spotkanie miłośników plastyki odbyło się w I LO im. B.Chrobrego i było podzielone na 4 tematy – dla uczniów starszych i młodszych. W dniu 18 lutego tworzono „Łapacze snów” i kartki techniką linorytu a dzień później powstały prace techniką filcowania na mokro i wianki z wikliny.
Całość przygotowały i prowadziły nasze panie plastyczki – Anna Haka-Otręba, Magdalena Kunysz-Pudełko i Marcelina Deka.
Bardzo dziękujemy za bardzo liczny udział! Zapraszamy za rok!
Fot. i film – POPP.
więcej aktualności

Poznaliśmy laureatów powiatowego konkursu z matematyki
Magda, Antek, Piotr, Roksana i Amelia zostali laureatami w Powiatowym Konkursie na Prezentację multimedialna/film z matematyki.

Plener malarski koła plastycznego w pszczyńskim Skansenie
Młodzi artyści z koła plastycznego w POPP promowali bezpłatne zajęcia podczas pleneru malarskiego w czasie trwania „Małego Brzyma” w pszczyńskim Skansenie…

Radość i Piano-Forte w katowickim NOSPR
Zespół Dziecięcy Radość i chór Piano-Forte wystąpiły w niedzielne popołudnie 31 maja w koncercie w katowickim NOSPR.
