Wentylki rywalizowały przez weekend w wyścigach kolarskich

wpis w: Bez kategorii | 0

Wentylki rywalizowały przez weekend w wyścigach kolarskich

Pogoda w miniony weekend nie zachęcała do udziału w wyścigach kolarskich. Niska temperatura oraz padający z przerwami deszcz nie zniechęcił najmłodszych adeptów kolarstwa do udziału w imprezach rowerowych.

W sobotę Gabrysia i Samuel zaliczyli start w zawodach rowerowych o Puchar Wójta Gminy Osiek na terenie Resortu Molo kończąc jazdę na miejscu 2 w swoich kategoriach wiekowych. Brawo! Oprócz ścigania dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach pierwszej pomocy przedmedycznej. Organizatorem imprezy była Tatra Cycling Events a wyścig dla dzieci był imprezą towarzysząca maratonu Gravel Karp Adventure.

Fot. tata Przemysław

W niedzielę w Czerwionce-Leszczynach odbyła się pierwsza tegoroczna edycja Bike Atelier Maraton MTB w którym udział wzięli:
– na dystansie Family Gabrysia Nowok (razem z tatą) zajmując 3 miejsce w kat. do 10 lat.
– na dystansie Kido Ola Grubka zajęła 3 miejsce w kat. 7-8 lat.

W wyścigu udział wzięła również żakini Olivia Godula z dziadkiem zajmując 2 miejsce w kat.13-14 lat.

W niedzielę starsze oraz młodsze Wentylki i zawodnicy licencjonowani wzięli udział w wyścigu rowerowym (czasówka i kryterium) w ramach VII Kryterium Tribike im. Wernera Lepicha w Kędzierzynie-Koźlu.

Klasyfikacja końcowa w wyścigu dzieci w swoich kategoriach wiekowych: Antoni Skrzyszowski 6 m, Kornelia Warchoł 1 m i Wojciech Skrzyszowski 5 m.

Gratulujemy! wszystkim ukończonego wyścigu i osiągniętych wyników.

Fot. rodzice / Oliwia Kamińska Fotografia / organizator

więcej aktualności