Zagrali i zaśpiewali podczas imprez w Pszczynie

wpis w: Bez kategorii | 0

Uczestnicy zajęć wokalno-instrumentalnych w POPP zaśpiewali i zagrali podczas imprez w Pszczynie i Goczałkowicach.  Bardzo dziękujemy wszystkim artystom i nauczycielom za przygotowanie dzieci i młodzieży do występów oraz za cały rok znakomitej pracy.

W sobotę 17 czerwca w ogrodzie Starostwa Powiatowego odbył się rodzinny piknik „Bezpieczny Powiat” podczas którego wystąpiły wokalistki POPP, których prowadzi pani Joanna Gajda: Hanna Dudka, Aleksandra Folek, Marlena Mizera, Sonia Prokopowicz, Matylda Biela, Zofia Kałamała i Antonina Stroka.

Fot. Powiat / Andrzej Grynpeter Fotografia

W niedzielę 2 lipca w Goczałkowicach podczas X Goczałkowickiego Święta Róż wystąpiły dwa nasze chóry, dziecięcy Piano-forte którego akompaniuje pan Mirosław Lachowski i młodzieżowy Per Spasso. Dyrygentem obu chórów jest pani Katarzyna Machnik.

Fot. GOK Goczałkowice

W sobotę 8 lipca podczas Międzyosiedlowej Biesiady Rodzinnej – Pszczyńsko Laba wystąpił zespół RUSHED, którego opiekunem jest pani Joanna Gryz. Zespół zagrał w składzie: Janek Kloc – perkusja, Aniela Konkiel – gitara basowa, Jagoda Marcinek i Mateusz Muszyński – gitary elektryczne, Hania Sosna i Zosia Kałamała – wokal.

Fot. Andrzej Grynpeter Fotografia