Zajęcia rowerowo-kolarskie z POPP i UKS AVATAR Kobielice

wpis w: Bez kategorii | 0

Z dniem 1 września rozpoczęliśmy współpracę z Uczniowskim Klubem Sportowym AVATAR Kobielice, który od wielu lat prowadzi zajęcie/treningi z młodymi adeptami kolarstwa. Podopieczni trenera Rafała Sekty od kilku lat odnoszą znaczące sukcesy podczas wyścigów kolarskich o których nie będziemy teraz za wiele pisać. Polecamy stronę klubu na facebooku gdzie można znaleźć aktualne wiadomości. Współpraca UKS AVATAR Kobielice i POPP polega na organizacji bezpłatnych zajęć pozaszkolnych dla grup początkujących, które w sezonie wiosna, lato, jesień przy sprzyjającej pogodzie odbywają na terenie  sołectwa Kobielice, tamtejszej szkoły podstawowej, w zimie w sali gimnastycznej tejże szkoły oraz na basenie w PZS2 w Pszczynie.

Zajęcia te są jedną z form aktywności, która chroni dzieci i młodzież przed uzależnieniami od nowych technologii. Uczestnicy zajęć uczą przezwyciężać słabości i rozwijać swoje najmocniejsze strony. Podczas zajęć dzieci i młodzież uczą się współpracy w grupie, partnerstwa w peletonie, a także kształtowanie cech charakteru niezbędnych aby zostać tym najlepszym.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci oraz młodzież do udziału w zajęciach, które prowadzą panowie Rafał Sekta i Wojciech Magulski. W zajęciach czynnie uczestniczą rodzice, których pomoc w trakcie zajęć jest nieoceniona.

Pamiętajmy, że jazda na rowerze to jedna na najpopularniejszych form aktywnego wypoczynku!

Poniżej krótki filmik przedstawiający zajęcia grupy początkującej oraz kolarskiej.

Fot&Video: POPP