Wyróżnienia i nagrody za śpiew oraz grę na instrumentach muzycznych
W minionym tygodniu w Pszczyńskim Centrum Kultury odbyły się dwa duże ogólnopolskie wydarzenia muzyczne w których udział wzięli nasi podopieczni.
Antonina Stroka przy akompaniamencie Tomasza Beera (fortepian) i Matyldy Bramberger (skrzypce) decyzją Jury XVIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIOSENKI POETYCKIEJ „SENTYMENTY” otrzymała wyróżnienie główne za wykonanie utworu pt. Miasteczko Bełz. Gratulujemy!
W tym konkursie wystąpiła również Jowita Ladrowska śpiewając utwór pt. „Powrócisz tu” z rep. Ireny Santor.
Antonina i Jowita uczą się śpiewu pod okiem pani Joanny Gajdy.
Duet fletowo-gitarowy ze Szkoły Podstawowej w Radostowicach – w składzie Igor Piesiur i Bartosz Pustelnik decyzją Jury III OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INSTRUMENTALISTÓW „PSZCZYŃSKIE IMPRESJE INSTRUMENTALNE” otrzymał I miejsce ex aequo w kategorii Duety i Zespołu. Gratulacje dla chłopaków i pani Katarzyny Machnik, która przygotowała ich do występu!
Fot. POPP / J.Gajda / Barbara Broda-Malon.
więcej aktualności

Poznaliśmy laureatów powiatowego konkursu z matematyki
Magda, Antek, Piotr, Roksana i Amelia zostali laureatami w Powiatowym Konkursie na Prezentację multimedialna/film z matematyki.

Plener malarski koła plastycznego w pszczyńskim Skansenie
Młodzi artyści z koła plastycznego w POPP promowali bezpłatne zajęcia podczas pleneru malarskiego w czasie trwania „Małego Brzyma” w pszczyńskim Skansenie…

Radość i Piano-Forte w katowickim NOSPR
Zespół Dziecięcy Radość i chór Piano-Forte wystąpiły w niedzielne popołudnie 31 maja w koncercie w katowickim NOSPR.
