Ostanie w tym roku szkolnym zawody i zajęcia naszych Wentylków

wpis w: Bez kategorii | 0

Ostanie w tym roku szkolnym zawody i zajęcia naszych Wentylków

Kilka minionych weekendów dla naszych Wentylków to czas nabierania doświadczeń ale i dobra zabawa podczas wyścigów w których wzięli udział samodzielnie lub w towarzystwie rodziców. Bardzo nas cieszy taka postawa, podczas cotygodniowych zajęć doskonalimy technikę jazdy na rowerze a przez weekend rywalizujemy w wyścigach o których obszerniej pisaliśmy TUTAJ – wyścig w parku pszczyńskim z okazji Dnia Dziecka / TUTAJ – kolejne starty Wentylków / TUTAJ – Bike Race Lyski.

Na zakończenie roku szkolnego na kolejny udział w zawodach zdecydowali się bracia Gabryś i Mikołaj, którzy razem z rodzicami wystartowali w wyścigu w Stryszawie (w ramach Dare To Be Maraton MTB ). Mikołaj zaliczył drobną kraksę ale ostatecznie dojechał na 3 pozycji a Gabryś dał z siebie wszystko plasując się na miejscu 4 – oboj miejsca w swoich rocznikach.

W kolejnej edycji Bike Atelier Maraton MTB Babice/Chrzanów/Trzebinia wystartowało rodzeństwo Gabrysia i Samuel oraz Gabryś i Mikołaj. Trasa Family okazała się wymagająca, w kat. dzieci do lat 10 Mikołaj zajął 21m a Gabryś 25m. Gabrysia ukończyła wyścig na 4 w swojej kat.wiekowej miejscu a jej brat Samuel tym razem nie zajął miejsca na podium.

W tym wyścigu udział wzięli również starsi licencjonowani zawodnicy z kategorii wiekowej Żak – Olivia Godula która zajęła 3 miejsce i Bartosz Pajchrowski ale on nie ukończył wyścigu.

Na ostatnich wtorkowych zajęciach Wentylki oraz grupa rodziców pojechała na przejażdżkę…na lody, które zjedli w Brzeźcach. To był bardzo miły czas i mamy nadzieję, że w czasie wakacji podobnych wycieczek będzie więcej. Grupa starsza Wentylków pod opieką pana Wojtka Magulskiego w ramach ostatniego treningu przed wakacjami wybrała się na lody do Uzdrowiska w Goczałkowicach-Zdroju.

Poniżej skrót filmowy zajęć rowerowych młodszej grupy WENTYLKÓW które odbyły się w kwietniu, maju i w czerwcu.

więcej aktualności