Sportowo-rekreacyjnie w Judo – podsumowanie zajęć.
Tradycją jest, że uczestnicy zajęć sportowo-rekreacyjnych w Judo kończą rok szkolny wycieczką do miejsca w którym aktywnie spędzają kilka godzin pod opieką nauczyciela i rodziców.
W marcu 2024 r. minęło 5 lat od uruchomienia w naszej placówce zajęć sportowo-rekreacyjnych w Judo, które niezmiennie cieszą się popularnością o czym świadczy frekwencja na zajęciach. Założenia organizacji zajęć to stworzenie możliwości spędzania wolnego czasu aktywnie i z pożytkiem dla zdrowia, rozwijanie i podnoszenie swoich umiejętności ruchowych oraz kształtowanie swojego stosunku do aktywności fizycznej, regeneracja sił fizycznych i psychicznych po całodziennym pobycie w szkole, rozwijanie i pogłębianie zainteresowań sportem i rekreacją.
Głównym miejscem zajęć jest aula w budynku PZS nr 2 przy ul. ks. bpa. Bogedaina 24 (I piętro) ale zajęcia prowadzone były równie w ZS nr 3 w Pszczynie, Szkole Podstawowej nr 6, Szkole Podstawowej w Jankowicach oraz w I LO im. B.Chrobrego w Pszczynie.
Opiekunem grupy jest wielokrotna reprezentantka Polski, uczestniczka Olimpiady Letniej w Atenach w 2004 r. pani trenerka Anna Żemła-Krajewska.
Fot. własne.
więcej aktualności

Poznaliśmy laureatów powiatowego konkursu z matematyki
Magda, Antek, Piotr, Roksana i Amelia zostali laureatami w Powiatowym Konkursie na Prezentację multimedialna/film z matematyki.

Plener malarski koła plastycznego w pszczyńskim Skansenie
Młodzi artyści z koła plastycznego w POPP promowali bezpłatne zajęcia podczas pleneru malarskiego w czasie trwania „Małego Brzyma” w pszczyńskim Skansenie…

Radość i Piano-Forte w katowickim NOSPR
Zespół Dziecięcy Radość i chór Piano-Forte wystąpiły w niedzielne popołudnie 31 maja w koncercie w katowickim NOSPR.
